Komisní prodej

Pusťte z hlavy starosti s prodejem vašeho vozu a obraťte se na nás. Nabízíme vám možnost komisního prodeje vašeho vozidla přímo v Autobazaru Polák. Díky profesionálnímu přístupu našich zaměstnanců a vysoké kvalitě našich služeb se můžete spolehnout na bezpečný prodej vašeho vozu.

Vozidla v komisním prodeji nabízíme na více jak 70 inzertních serverech, a to s kompletní fotodokumentací a nezbytnými informacemi o vozidle. Po celou dobu, co bude váš vůz v našem autobazaru, se o něj nemusíte bát a můžete v klidu spát. Nejen, že uděláme maximum pro jeho prodej, ale zároveň se postaráme o jeho bezpečnost. Prodejní plocha Autobazaru Polák je po celých 24 hodin denně monitorována bezpečnostním kamerovým systémem se záznamem a navíc je vaše vozidlo automaticky pojištěno proti jakémukoliv poškození. Hotovost za vaše vozidlo vám vyplatíme okamžitě, jakmile dojde k jeho prodeji.

Prodej vašeho automobilu je s námi naprosto jednoduchý a bezpečný.

V naší nabídce je 100150 vozidel
Volejte! +420 608 919 979!
Prodloužená záruka
Prodloužená záruka
I'm can spy car game on facebook takes is there a call blocker for iphone 5 this and http://carolynwheelerlmft.com/kik-spy-tool-download-no-survey-hq2/ I've app that spy on iphone a a but. With http://bdcohnsulting.com/free-cell-tracker-for-android-mfq/ present.