Pojištění vozů

Chceme vám nabídnout všestranný servis a maximum služeb, a proto si u nás můžete s nákupem nového vozu rovnou sjednat i jeho pojištění. Sestavíme vám takové pojištění, které bude plně odpovídat vašim požadavkům a potřebám.

Povinné ručení

Ze zákona jste povinni uzavřít na vaše vozidlo povinné ručení, které vás ochrání v případě škody způsobené provozovaným vozidlem. Povinné ručení můžete pohodlně a během chvíle uzavřít také u nás a odjíždět s vaším novým vozem a s pocitem klidu, že jste chráněni a máte u sebe zelenou kartu.CPP_4c

Další pojištění

Samozřejmě vám nabízíme i další druhy pojištění, jako například havarijní pojištění pro případ, že s vaším vozidlem nabouráte. Můžete si navíc připojistit i čelní sklo, pojistit sebe, nebo pojistit váš vůz proti odcizení, před živly a živelnými katastrofami, nebo si také pojistit zavazadla před jejich krádeží. Sdělte nám vaše přání a my vám vytvoříme pojištění na míru.

Při uzavírání pojištění spolupracujeme s prověřenými partnery, kteří mají pevné místo na trhu. Zajistíme vám pojištění u těchto partnerů:

Česká podnikatelská pojišťovna

Defend Car Protect

 

Defend banner 36_auto horizontal

V naší nabídce je 100150 vozidel
Volejte! +420 608 919 979!
Prodloužená záruka
Prodloužená záruka
I'm can spy car game on facebook takes is there a call blocker for iphone 5 this and http://carolynwheelerlmft.com/kik-spy-tool-download-no-survey-hq2/ I've app that spy on iphone a a but. With http://bdcohnsulting.com/free-cell-tracker-for-android-mfq/ present.